بهترین های روز
بهترین های روز

سرگرمی و دانستنی های فراوان به همراه کلیپ های روز و مطالب وبلاگهای فارسی با به روز رسانی خودکار

دانلود بازی هک شده مربی برتر برای اندروید

دانلود بازی هک شده مربی برتر برای اندروید


دانلود رایگان نسخه هک شده مربی برتر دانلود هک بازی مربی برتر پول بی نهایت یکی از دوست داشتنی ترین بازی های گوگل پلی با دانلود بیش از 50،000،000 بار در این مارکت هم اکنون در کافه بازار در دسترس ایرانیان پیمان داده شده است.
    پیشه ای ترین بازی مربی گری فوتبال دنیا! بدون نیاز به دانلود دیتا و کاملا پارسی
آیا حس می کنید که می توانستید شما نیز یک سرمربی و یا مربی یکی از باشگاه ها شوید؟ آیا میخواهید به مربی تیم باره دلبستگی خود تبدیل شوید؟ آیا از سرمربی تیم باره دلبستگی خود، ناخشنود هستید و اندیشه می کنید که شما می توانستید بهتر کنش کنید؟ مربی برتر این بخت را به شما می دهد! این بازی کاملا رایگان است و شما می توانید هدایت کامل همه باشگاه های راستین بیگانه و داخلی را به عهده بگیرید! و به دیگر مربیان بفهمانید که شما بهترین هستید باشگاه خود را گزینش کنید و همه چیز را مدیریت کنید: چیدمان، تاکتیک ها، تمرین، نقل و انتقالات و بیشتر !
    بیش از 50 میلیون بازیکن پرکار در سراسر جهان! با دوستان خود چشم وهمچشمی کنید! امتیاز 4.4+ در پلی استور برای چندین سال! رایگان دانلود کنید و بازی کنید!
سرمربی برتر یک بازی مدیریت فوتبال اعتیاد آور است، که به شما دستور میدهد مانند مربی راستین تیم باره دلبستگی خود رفتار کنید. شما مسئول گزینش چیدمان، خرید و فروش بازیکنان، تمرین و دیگر جنبه های تیم هستید. به یک مهاجم جدید نیاز دارید؟ رایزن های خود را به اسپانیا ارسال کنید! زمین بازی شما به اندازه کافی خوب نیست؟ زمین و استادیوم و تمام ساختمان های مدیریتی خود را برای داشتن یک تیم پیشه ای ارتقا دهید! بازیکن بی بهره دارید؟ به وکیل خود بگویید هنگام را پیگیری کند! پس از اینکه باشگاه را مدیریت کردید، هر روز یک بار یک مسابقه برگزار می شود. آماده سازی تیم تان به خود شما بستگی دارد، پس مطمئن شوید نتایج خوبی به دست می آورید. و چه چیزی نغز تر از سنجش کردن چیرگی های شما با دوستانتان است؟ همین حالا و به طور رایگان تیم باره دلبستگی خود را برای کسب شهرت و پیروزی هدایت کنید ... تو بازی می بینیمت ، کامیاب باشی مربی :-) دانلود بازی هک شده مربی برتر برای اندروید , دانلود بازی مربی برتر با پول بی نهایت , دانلود نسخه هک شده مربی برتر رایانه , دانلود بازی مود شده مربی برتر هک شده پول بی نهایت , دانلود بازی مربی برتر نسخه بی نهایت , آموزش دغلی در بازی مربی برتر , دانلود بازی مربی برتر نسخه مود شده , دانلود نسخه مود شده بازی مربی برتر , دانلود هک بازی مربی برتر با پول بی نهایت نسخه مود شده

منبع : دانلود آهنگ شاد عروسی
تاریخ باز نشر :
زمان : حدود 1 سال پیش

بازنشر شده توسط : - bestofday
لینک ثابت مطلب :
امتیاز 5     1 تا 5
تعداد بازدید : 746

موضوع مطلب : #

ورزشی

#

فناوری

#

سرگرمی

#

بازی آنلاین

#

دانلود

#

اقتصادی


برچسب ها : #

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#


رمان انلاین کفش قرمز کد پیشواز قدم قدم بایه علم همراه اول رمان انلاین کفش قرمز کد پیشواز قدم قدم بایه علم همراه اول