بهترین های روز


پرتال اطلاع رسانی ، شبکه مجازی و خدمات دهی بهترین های روز با بروز رسانی خودکار مطالب فارسی
خانه | وبلاگ خوان | آب و هوا و اوقات شرعی | فایل یاب | خبرخوان | ویدئو کلیپ | فروشگاه | درباره ما | نرم افزار اندروید بهتررین های روز
وبلاگ خوان »

مطالب استان تهرانbestofday

پلاسکو


آتش سوزى پلاسکو و گمانه هاى غیر فنى و سیاسى پلاسکو فروریخت و مسئولین با گریز رو به جلو، خود را تبرئه کردند و مردم هم بر وفق جارى ایام، در حال محکوم کردن و سیاسى جلوه دادن و در پایان فراموش کردن اصل جستار هستند. در چند باره کوتاه زیر سعى شده پیشامد فوق به دور از گمانه زنى ها باره تحلیل پیمان گیرد: ١. معمولاً در برج ها مرکز سختى در هسته مرکزى است، اما در پلاسکو به انگیزه طراحى معمارى چهره گرفته، هسته مرکزى خالى بوده و سختى استراکچر به دو لایه محیطى منتقل شده و از این روی در فروریزش برج، گرایش فرونشست آوار به مرکز و یا ویرانی درجا بوده و مطابق دیگر برج ها گرایش آوار به جوانب پیرامونى پیمان نگرفته. ٢. فولاد بطور میانگین در دماى ١5٠٠ درجه به حالت مذاب تبدیل میشود و در ثلثى از این دما یعنى حدود 5٠٠ تا 55٠ درجه سانتیگراد دچار افت شده و آماده حالت پذیرى گشته و اصطلاحاً نرم میشود. در آتش سوزى ها معمولاً سازه هاى بتنى بسیار مقاوم تر از سازه هاى فلزى است و از این روی امروزه مقاوم سازى استراکچر فولادى در برابر حریق با پوشش هاى ضد حریق، جدى تر از گذشته دنبال میشود. متأسفانه برج پلاسکو جز نخستین ساختمانهاى تمام فلزى بود که هیچ گونه پوشش ضد حریقى به همراه نداشت و خواه ناخواه پس از رسیدن به درجه نرمى در جهت فشار بارِ غیر قابل تحمل، فرو ریخت. ٣. نداشتن سیستم گاز شهرى و به کارگیری سیلندرهاى کوچک و یونیت هاى کمپرسوردار کولرهاى گازى بدست کسبه و رسیدن این گردآور به نقطه چالش از إشباع گرما و گرما، مایه پکیدن ناخواسته و البته هماهنگ در ضلعى که روبرو به دوربین بود شد. 4. فشار ضربه اى و دینامیکِ رها شدن سقف هاى بتنى در طبقات فوقانى برج و سنگینى وزن بارهاى چگال موجود در راستا و هم راستا با هم، با ویرانی پیش رونده یا مدل دومینو، سقف ها را بر روى هم بطور لایه اى آوار کرده و برونرفت دود و گردوغبار چگال از پنجره ها در کسرى از ثانیه و پیش از فروریزى کلى برج مؤید این نکته است. موارد دیگرى هم قابل ارزیابى است ولى جا دارد با لمس این فاجعه در دو بخش؛ مسئولین ذیربط و مردم، به وظایف خود بزرگان یابیم. مسئولین با توجه به مدیریت چالش و غیر احساسى در طرح هاى ضربتىِ مقاوم سازى استراکچرى، ایمن سازى برج ها به سیستم هاى اعلام و اطفاء حریق و ... مردم هم در ترک محل پیشامد و فراهم آورى امکان یاری رسانی و رهایی بیشتر، عدم نشر اخبار ضد و نقیضِ هیجانى و غیر کارشناسانه، عدم تهیه فیلم و عکس هاى شخصى و ... و سخن پایان هم با آتش نشانهاى قهرمان، که با فداى جان خود صفحه اى سترگ در تاریخ ایران رقم زدند، ولى جا داشت با مدیریت بهترى وارد پهنه میشدند تا سستی آموزش در مدل اطفاء را نداشته و به آمار دلخراش کشته هاى پیشامد نمى افزودند! علیرضا جهانگیرى کارشناس و ناظر نظام مهندسى تهران


تاریخ باز نشر :
زمان : حدود 23 ساعت پیش
بازنشر شده توسط : - bestofday
لینک ثابت مطلب :
امتیاز از 1 تا 5 : 3
تعداد بازدید : 35

موضوع مطلب :

حوادث

-

فناوری

-

فیلم و سریال

- |

تهرانbestofday

سخت است که جانی خارج از تن داشته باشی


هروقت یه اتفاقی تو تهران میفته، من قلبمو حس می‌کنم که می‌ریزه انگار. من خیالم آسان نیست هیچ‌وقت. هیچ‌ثانیه‌ای. تا همون لحظه‌ای که استوار بغلت کرده باشم، بدونم همین‌جایی، بدونم امنی، نگران نباشم اون لحظه دیگه. جز اون ساعتا، دیکه هیچ‌وقتِ هیچ‌وقت خیالم آسان نیست.


تاریخ باز نشر :
زمان : حدود 5 روز پیش
بازنشر شده توسط : - bestofday
لینک ثابت مطلب :
امتیاز از 1 تا 5 : 3
تعداد بازدید : 55

موضوع مطلب :

گوناگون

- |

تهرانbestofday

نقد و بررسي پيکسل ايکس ال گوگل


نقد و بررسی پیکسل ایکس ال گوگل

گوگل امسال پس از کنار گذاشتن سری نکسوس رو به شناسایی گوشی هوشمندی آورده است که علاوه بر طراحی نرم افزار طراحی سخت افزار هنگام را نیز در دست داشته باشد.

در سال های گذشته گوشی های نکسوس به سرنویس وسیله ای برای نمایش اندروید خام به هنگام چهره که گوگل مدنظر داشت کاربرد می شدند. این گوشی ها با همکاری شرکت های گوناگون ساخته می شدند و گوگل در طراحی و سخت افزار هنگام ها نقشی نداشت. اما امسال این روند دگرگون شد و غول دنیای فناوری به تغییری بنیادی روی آورد. سری پیکسل که امسال برای نخستین بار شاهد شناسایی هنگام بودیم نه تنها از نرم افزار خام گوگل بهره می برد بلکه خود این شرکت طراحی سخت افزار هنگام را نیز بر دوش داشته است. هرچند فرآوری گوشی بر دوش ی اچ تی سی بوده؛ اما این شرکت تایوانی به راستی همان نقشی را برای گوگل ایفا کرده است که دورنگار کان برای اپل بازی می کند.

هرچند شاید در ظاهر گوشی پیکسل ایکس ال شما را جذب نکند اما این گوشی های پرچم دار به راستی به دنبال ارائه ی تجربه ی کاربری است که در گوشی اندروید دیگری نمی توانید شاهد هنگام باشید. اما آیا گوگل در نخستین تلاش خود کامیاب به شناسایی گوشی تمام عیاری شده است؟ در ادامه با زومیت همراه باشید تا به بررسی گوشی پیکسل ایکس ال بپردازیم. طراحی

بی گمان در نخستین نگاه طراحی پیکسل ایکس ال نظر شما را جلب نخواهد کرد. حاشیه های بالا و پایینِ نسبتا بسیار که وقتی با دکمه های ناوبری روی صفحه نمایش همراه می شوند حاشیه ی پایین گوشی بسیار بیشتر به نظر می رسد. طراحی پشت گوشی نیز با بخش فلزی و شیشه ای خود شاید باب میل هر فردی نباشد. با این حال طراحی پیکسل ایکس ال با گذر زمان بهتر از روز نخست به نظر می رسد و جنس بدنه و حسی که در دست به شما منتقل می کند عالی است.

در فریم سمت راست گوشی دکمه ی پاور در بالای دکمه های تنظیم صدا پیمان داده شده است و الگوی متفاوتی دارد تا بدون نیاز به نگاه کردن و صرفا با لمس بتوانید هنگام ها را از یکدیگر تشخیص دهید. در بالای این فریم جک 3.5 میلی متری صدا پیمان دارد و پایین فریم هم درگاه یو اس بی گونه سی را در کنار دو شیار که یکی اسپیکر تک کاناله و دیگر میکروفون است در خود جا داده است. سمت چپ فریم شیار نانو سیم کارت هستی دارد و البته خبری از درگاه افزایش حافظه ی درونی نیست.

فلزی که در پیکسل ایکس ال به کار رفته بسیار باکیفیت است و طوری تراش خورده که مانند گوشی های فلزی معمول بازار لغزنده نیست و حس نرم تری به شما می دهد و البته حس عالی فلز را نیز منتقل می کند. همچنین ضخامت پشت گوشی یکنواخت نیست و در بخش بالای گوشی کلفت تر شده است تا برآمدگی در قسمت دوربین شاهد نباشیم. بخش شیشه ای در پشت گوشی هر چند از دید برخی مایه ضربه خوردن به طراحی شده است؛ اما به بهبود آنتن دهی کمک زیادی می کند و گوشی از لحاظ آنتن دهی وای فای و تلفن همراه بهتر از بیشتر گوشی های هوشمند است.

اما شاید مهم ترین ایراد وارد به طراحی پیکسل ایکس ال نبود گواهی های لازم برای مقاومت در برابر آب باشد. این گوشی دارای گواهی IP53 است که به معنای مقاومت در برابر قطره ها و ریزش بسیار کم آب است؛ اما با توجه به بها گوشی بی گمان چشمداشت این بود که مانند گلکسی اس 7 یا حتی آیفون 7 شاهد حضور گواهی های مقاومت بیشتر در برابر آب باشیم.

به طور کلی این طراحی با اینکه شاید پیرو های زیادی نداشته باشد؛ اما به بازبینی زمان جایی در دل شما باز خواهد کرد. من هرچند از روز نخست هم طراحی پیکسل ایکس ال را می پسندیدم؛ اما پس از یک هفته به کارگیری گوشی دلبستگی ی بیشتری به طراحی گوشی پیدا کردم و متوجه جزئیات زیادی شدم که همگی تجربه ی شما را بهتر و بهتر می کنند. یکنواخت نبودن ضخامت پشت گوشی برای از میان رفتن برآمدگی دوربین لبه های خمیده ی قاب پشتی گوشی در کنار بخش شیشه ای پشتی که مایه می شود آنتن دهی بسیار بهتر از گوشی های تمام فلزی معمول باشد و نکات بسیار ریز دیگر که مایه می شوند به بازبینی زمان با این گوشی و طراحی هنگام بستگی پایدار کنید. با این حال حاشیه ی بسیار بالا و پایین گوشی بیشتر از حدِ دلخواه است و در این بخش در کنار نبود گواهی مقاومت در برابر نفوذ آب شاید مهم ترین نقطه سستی پیکسل باشد.

سال گذشته حسگر پرتو انگشتی که در گوشی های نکسوس 6 پی و نکسوس 5 ایکس به کار رفته بود عملکرد بسیار خوبی داشت و به نظر می رسد گوگل این روند را بر پایه انتظارات با پیکسل نیز ادامه داده است. حسگر این گوشی تند و ریزبین کنش می کند. تنها بس است انگشت خود را روی سنسور پیمان دهید تا بی درنگ گوشی از حالت استندبای بیرون و قفل هنگام باز شود. این سنسور کم وبیش بدون خطا و بدون درنگ کار می کند و به راحتی می توان هنگام را جزو بهترین های بازار دانست. این سنسور از اسکرول انگشت نیز پشتیبانی می کند تا مثلا با جنبش انگشت دست از بالا به پایین بتوانید نوار نوتیفیکیشن ها را نگریستن کنید.

در ادامه برای سنجش ی ابعاد و دیگر مشخصات فنی پیکسل ایکس ال با رقبای این گوشی نگاهی به جدول زیر بیندازید: اسپیکر

با اینکه پیکسل ایکس ال گوگل دارای حاشیه های نسبتا بسیار در بالا و پایین پنل جلویی است اما در این گوشی شاهد اسپیکر دوگانه نیستیم و اسپیکر تک کاناله ی هنگام در فریم زیر گوشی پیمان گرفته است.

این اسپیکر تک کاناله کیفیت متوسطی دارد و حجم هنگام نیز نسبتا خوب است. با این حال با توجه به حاشیه های نسبتا زیاد چشمداشت داشتیم شاهد اسپیکر دوگانه باشیم اما به اسپیکر تک کاناله بسنده شده است. از طرفی گوگل هدفونی در جعبه ی گوشی پیمان نداده تا برای کاربرد از جک 3.5 میلی متری صدا نیاز به هزینه ی اضافی داشته باشید. صفحه نمایش

پیکسل ایکس ال در بخش صفحه نمایش دوگانگی فاحشی با پیکسل دارد. این گوشی از همان پنل امولد بهره می برد؛ اما این بار پنل باره استفاده 5.5 اینچی است و رزولوشن کواد اچ دی دارد. سامسونگ مدعی است پنل امولدی که در پسندیدن گوگل پیمان داده همان پنل باره کاربرد در گلکسی اس 7 است. هرچند صحت این ادعا را نمی توان تائید کرد؛ چرا که به نظر می رسد پنل باره کاربرد در گلکسی اس 7 البته با اختلافی کم بهتر از پیکسل ایکس ال است.

نمایشگر پیکسل ایکس ال بسیار باکیفیت است و رزولوشن بالا در کنار نمایش رنگ های زنده و کنتراست بی نهایت مایه شده اند این صفحه نمایش چشم نواز باشد. از طرفی پیکسل ایکس ال دشوار شایع پنل های امولدی که در گوشی های غیرسامسونگی کاربرد می شود یعنی روشنایی کم صفحه نمایش را ندارد و می توانید به راحتی از هنگام در درازا روز و زیر نور خورشید کاربرد کنید. به طور کلی بی گمان صفحه نمایش پیکسل ایکس ال یکی از نقاط قوت هنگام محسوب می شود و کمتر ایرادی به هنگام وارد است. نرم افزار

گوشی پیکسل ایکس ال به چهره پیش فرض از تازه ترین نسخه ی سیستم عامل اندروید اندروید 7.1 نوقا بهره می برد. این سیستم عامل را لانچر جدید گوگل موسوم به پیکسل لانچر همراهی می کند. این لانچر در راستی نسخه ای تکامل یافته از گوگل لانچر است که تغییراتی جزئی به خود دیده است و اکنون هنگام را دستیار صوتی جدید گوگل Google Assistant همراهی می کند.

از دید گوگل دستیار موردبحث یکی از اصلی ترین نقاط قوت گوشی های جدید این شرکت به شمار می رود. گوگل اسیستنت بر پایه هوش مصنوعی و در راستی نسخه ای هوشمندتر از Google Now است که به کاربر این امکان را می دهد تا به فرم محاوره ای تری با گوشی خود بستگی پایدار کند. این دستیار که پیش از این نیز در پیام رسان گوگل الو حضور داشت هم اکنون در تمام بخش های رابط کاربری پیکسل ایکس ال حضور دارد.

پیکسل لانچر آیکون های جدیدی نیز با خود به همراه دارد و اکنون آیکون ها دارای ابعاد یکسانی هستند و بسیاری از هنگام ها فرم مدوری دارند؛ این جستار مایه می شود رابط کاربری گوشی نما یکنواخت تری داشته باشد.

گوگل قابلیت های دیگری را نیز به سیستم عامل خود اضافه کرده که مهم ترین هنگام ها امکان ری استارت/ریبوت گوشی است. قابلیت دیگر تا اندازه ای همانند تاچ سه بعدی اپل است و به کمک آن با لمس طولانی آیکون برخی از اپلیکیشن ها می توان به عملکرد های خاصی دسترسی داشت. این عملکرد ها در قالب میان بر هایی در کنار آیکون اپلیکیشن باره نظر به نمایش درمی آیند. البته در حال آماده تنها اپلیکیشن های گوگل از این قابلیت پشتیبانی می کنند.

به طور کلی؛ سرعت بالای نرم افزار در جنبش میان بخش های مختلف مدیریت عالی رم و سرعت بسیار بالای اجرای اپلیکیشن ها همگی مایه شده اند پیکسل ایکس ال بی گمان تند ترین گوشی اندرویدی باشد. این موارد در کنار آپدیت های منظم و تند نرم افزاری مایه می شوند این بخش نقطه ی قوت پرچم دار گوگل به شمار برود. دوربین

گوگل در جریان شناسایی گوشی هوشمند جدید خود ضمن اعلام اینکه این گوشی از تارنما DxOMark امتیاز 89 کسب کرده است؛ مدعی شد پیکسل از بهترین دوربین موجود در دنیای گوشی های هوشمند بهره می برد. این گوشی به راستی به سنسور IMX378 سونی مجهز شده است که سال پیش در گوشی های هوشمند نکسوس 6 پی و 5 ایکس نیز به کار رفته بود. این سنسور 12.3 مگاپیکسلی لنزی با f/2.0 دارد. ابعاد سنسور برابر با 1/2.3 اینچ است و پیکسل های هنگام دارای ابعادی برابر 1.55 میکرومتر هستند. از دیگر ویژگی های دوربین پیکسل ایکس ال می توان به مواردی همچون تشخیص فاز لرزش گیر الکترونیکی تصویر فوکوس لیزری و پیکان LED از گونه Dual-Tone اشاره کرد.

بهترین قابلیتی که دوربین پیکسل ایکس ال از هنگام بهره می برد حالت HDR+ است. این قابلیت نسبت به آنچه در نکسوس های سال گذشته شاهد بودیم بهبود یافته و اکنون بسیار تند است. دوربین به لطف این قابلیت حتی در موقعیت هایی با پس زمینه ی بسیار روشن یا در سایه تصاویر بسیار باکیفیتی ثبت می کند. پیکسل ایکس ال در اکثر اوقات عملکرد بسیار مناسبی در زمینه ی ثبت تصاویر دارد؛ کیفیت تصاویر ثبت شده در شرایط نوری پسندیده و درازا روز بسیار عالی است؛ تصاویر شارپ هستند و داینامیک رنج هنگام ها با به کارگیری HDR+ عالی است. با توجه به اینکه پرکار بودن HDR+ در پیکسل ایکس ال مایه پایین آمدن سرعت شاتر نمی شود پیشنهاد می کنیم همواره این ویژگی را پرکار نگه دارید؛ چراکه بی گمان همواره تصویری بهتر به شما ارائه خواهد کرد.

در محیط های کم نور کیفیت تصاویر بسیار خوب است. این گوشی از لرزش گیر اپتیکال بهره مند نیست و به جای هنگام از قابلیتی موسوم به لرزش گیر الکترونیکی تصویر EIS کاربرد می کند که با ترکیب ژیروسکوپ و پردازش نرم افزاری از لرزش تصویر جلوگیری می کند بنابراین باید در درازا شب و در شرایط نوری نامناسب دقت زیادی در ثابت نگه داشتن گوشی حین ثبت تصویر داشته باشید؛ در غیر این چهره شاهد نویز خواهید بود البته بار دیگر HDR+ دوربین کیفیت تصاویر را به شیوه محسوسی بهبود می دهد و نویز را حذف می کند.


تاریخ باز نشر :
زمان : حدود 9 روز پیش
بازنشر شده توسط : - bestofday
لینک ثابت مطلب :
امتیاز از 1 تا 5 : 5
تعداد بازدید : 10

موضوع مطلب :

فناوری

- |

تهرانbestofday

(بدون عنوان)


مراسم ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی درمسجد جامع کبودراهنگ برگزار شد

مراسم ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین انقلاب امام ره و رهبری روز پنجشنبه با حضورفرماندار امام آدینه وحضور گسترده اقشار گوناگون مردم خانواده های معظم شهدا ایثارگران جانبازان و مدیران و مسئولان ادارات در مسجد جامع شهر کبودراهنگ برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری نیوز کبودراهنگ:

حجت الاسلام دوست محمدی استاد دامنه و دانشگاه در این مراسم با گرامیداشت یاد و یادبود رئیس فقید گردهمایی تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی فردی است که از آغاز جنبش اسلامی همراه با امام راحل بوده و در پیروزی انقلاب نقش موثری داشته است. وی ادامه داد: این یار دیرین امام و رهبری در دوران پرافتخار پدافند مقدس نیز مسئولیت های مهمی داشته و پس از آن برای سازندگی و آبادانی کشور همت نهاد. آیت الله هاشمی رفسنجانی یکشنبه شب در سن 82 سالگی بر پرتو عارضه قلبی در تهران دعوت حق را لبیک گفت و به ملکوت اعلی پیوست.


تاریخ باز نشر :
زمان : حدود 9 روز پیش
بازنشر شده توسط : - bestofday
لینک ثابت مطلب :
امتیاز از 1 تا 5 : 3
تعداد بازدید : 7

موضوع مطلب :

علمی و درسی

- |

تهرانbestofday

اطلاعاتی درباره ایمپلنت دندان


اطلاعاتی درباره ایمپلنت دندان

اگر دندا‌‌نهایتان آسیب دیده‌اند و نگران از دست دادن آن‌ها هستید خیلی نگران نباشید؛ این روز‌ها روش های جدیدی برای رفع این دغدغه آفریدن؛ نوآفریدن شده است. ایمپلنت یکی از راهکارهایی است که امروزه بسیاری از دندانپزشکان هنگام را به افرادی پیشنهاد می کنند که دندان طبیعی خود را از دست داده اند. اما این جایگزین که پیمان است جای خالی عضوو مینایی تن را پرکند چیست؟ و چگونه می توان از هنگام بهره برد؟ به گفته ای شرایط کاربرد و پیشنهاد هایی که پس از کاشتن هنگام در فک باید به آنها به چهره ویژه توجه کرد به چه چهره است؟ حسن مؤمنی کارآزموده جراحی دهان فک و چهره به این پرسش‌ها پاسخ داده است . ایمپلنت چیست؟

ایمپلنت دربرگیرنده پین هایی از جنس فلز تیتانیوم است به راستی دندان ها از دو قسمت تشکیل شده اند. یک بخش که در برگیرنده ریشه بوده و دیگری تاج که روی هنگام پیمان می گیرد. تیتانیوم به راستی فلزی خنثی است بنابراین زمانی که وارد تن می شود تن با هنگام سازگاری پیدا کرده و هنگام را به سرنویس یک غیرخودی شناسایی نمی کند. ایده‌ای از پروفسور برند مارک

در گذشته از این فلز در پای افرادی که استخوان های آنان آسیب دیده بود کاربرد می کردند اما در سال 1952میلادی دانشمندی به نام «اینگــوار برنمارک »ایده کاربرد هنگام را در استخوان فک ارایه کرد. وی که در حال انجام پژوهشی در باره فناوری ترمیم استخوان ها پس از شکستگی بود به این نتیجه رسید که می تواند فرآورده جدید را به نام ایمپلنت وارد بازار کند. بدین ترتیب در سال1965 نخستین ایمپلنت های دندانی ساخته شد. محدودیت سنی ندارد

ایمپلنت به راستی محدودیت سنی ندارد یعنی هر فردی که بتواند بهداشت دهان خود را رعایت کند و به سن رشد هم رسیده باشد می تواند به جای دندانی که از دست داده است از هنگام کاربرد کند.

به گفته ای اگر کودکی پس از رویش دندان های دایمی خود در پرتو پیشامد ای دندانش را از دست داد پس از اینکه به 16 سالگی رسید می تواند برای جایگزینی دندان خود به مرکز ایمپلنت در این دامنه مراجعه کند. از سوی دیگر همانطور که گفته شد کسان در هر سنی می توانند اقدام به این کار کنند. مراقب باشید

در برخی موارد فرد نمی تواند از ایمپلنت کاربرد کند به گفته ای زمانی که فرد دچار به عفونت دندان یا فک است کاشت این دندان نه تنها مشکلش را برطرف نمی کند بلکه شدنی است دردسرهای جدید نیز برای وی به همراه داشته باشد.بنابراین باید فرد در مرحله نخست برای رفع عفونت و درمان هنگام به پرشک مراجعه و پس از رفع این دشوار اقدام به کاشت دندان کند اما اگر به هردلیلی با پافشاری نابجای بیمار یا تشخیص اشتباه پزشک در این شرایط برای بیمار دندان کاشته شود عفونت مایه خواهد شدد ایمپلنت پس زده شود و همه زحمات پزشک و هزینه هایی که بیمار برای داشتن دندان جدید تقبل کرده است به هدر برود. دیابتی ها بخوانند

اگر خود شما یا یکی از کسان خانواده شاید هم دوستانتان دچار به دیابت هستید به گفته ای قند خون دارید توجه داشته باشید که گذاشتن ایمپلنت باید با پروا های ویژه ای انجام شود. در گام نخست باید میزان قند خون فرد ازسوی پزشک باره بررسی پیمان گیرد تا اگر بیماری مهار شده باشد برای وی ایمپلنت گذاشته شود. در این شرایط بخت کاشت دندان چنین فردی مانند کسان عادی است و مشکلی برای وی ایجاد نخواهد شد. دود بازداشته

افرادی که دخانیات مصرف می کنند باید توجه داشته باشند که برای انجام چنین درمانی بهتر است برای مدتی سیگار را فراموش کرده یا کمینه کمتر این ماده دخانی را کاربرد کنند. بنابراین چنین بیمارانی نیز باید نخست با پزشک کارآزموده خود رایزنی کنند. استوانه تنباکو عامل جدایی فک و تیتانیوم

اما چرا سیگاری ها برای گذاشتن دندان باید پروا کنند؟ نیکوتینی که در سیگار هستی دارد گیر از بستگی استخوان فک و ایمپلنت می شود. به گفته ای هنگامی که فک فرد تحت کنش جراحی پیمان می گیرد و استخوان باز می شود تا ایمپلنت درون هنگام پیمان گیرد باید بستگی میان استخوان و پایه دندان پایدار شود بنابراین اگر عاملی گیر از یک تکه و سفت شدن استخوان و ایمپلنت شود و هنگام را زیر فشار پیمان دهد مشکلاتی برای فرد به هستی خواهد آمد. چنین شرایطی مایه می شود روکشی که باید روی پین ها پیمان گیرد تا فرد بتواند از هنگام برای جویدن کاربرد کند پس زده شود. آسپرین هم خطر دارد

از همه این موارد که بگذریم باید نکته دیگری را به شما گوشزد کنم اینکه ملاحظاتی که در جراحی ایمپلنت باید باره توجه پیمان گیرد همان مواردی است که در هنگام جراحی های دهان و دندان باره توجه پیمان می گیرد. به طور نمونه برای کشیدن دندان یا جراحی دندان خرد باید ملاحظاتی در نظر گرفته شود اینکه اگر فرد داروهای ضد لختگی خون یا آسپرین مصرف می کند با نظر پزشک معالج خود باید پنج تا 7 روز پیش از انجام جراحی داروی خود را قطع کند. با دندان جدید چه کنیم؟

به طور حتم پس از خواندن سطرهای بالا این پرسش در ذهن شما شکل گرفته است که پس از گذاشتن ایمپلنت چه باید کرد؟ آیا باید به چهره ویژه از این دندان جدید مراقبت کرد یا تنها رعایت مواردی که برای حفظ دندان های طبیعی باید در نظر گرفته شوند بسنده می کند؟ واقعیت این است که اگر می خواهید از دندان جدید خود به بهترین نحو نگهداری کنید به کارگیری مسواک و نخ دندان مهمترین و اصلی ترین پیشنهاد ای است که به شما می شود. پس فراموش نکنید که باید روزانه سه بار پس از هر وعده غذایی مسواک بزنید علاوه براین یک بار در طی روز از نخ دندان کاربرد کنید. دهانشویه هم پیشنهاد می شود

دهانشویه ها نیز پیشنهاد دیگری است که دندان‌پزشکان به افرادی که در دهانشان ایمپلنت کار می‌شود پیشنهاد می کنند. البته اگر به هر دلیلی مایل به به کارگیری دهانشویه ها نیستید یا به آنها دسترسی ندارید می توانید از آب نمک کمک بگیرید و روزی یک‌بار دهان خود را با هنگام بشویید. این نکته را فراموش نکنید که رعایت نکردن پاکیزگی دندان می تواند دردسرهایی را با خود به همراه داشته باشد. بروز عفونت موضعی نخستین عارضه ای است که سلامت دهان‌ را در زمانی پس از ایمپلنت به مخاطره می اندازد.

مطالب پیوسته : بها ایمپلنت ایمپلنت تهران کاشت دندان


تاریخ باز نشر :
زمان : حدود 9 روز پیش
بازنشر شده توسط : - bestofday
لینک ثابت مطلب :
امتیاز از 1 تا 5 : 4
تعداد بازدید : 7

موضوع مطلب :

پزشکی و سلامت

- |

تهرانbestofday

رتبه و کارنامه قبولی رشته پرستاری دانشگاه دولتی قم در کنکور 95-96


تا سال 1375 شبکه بهداشت و درمان قم یکی از مراکز تابع دانشگاه علوم پزشکی تهران بود اما از سال 75 به پس که قم استان جدا و مستقلی شد دست اندرکار امور بهداشتی استان قم گردید . در سال 1376 و با تلاش مسوولان دانشگاه علوم پزشکی قم نخستین دانشجوهای خود را در رشته پرستاری در مقطع کارشناسی از راه کنکور سراسری پذیرش کرد . امروزه این دانشگاه دارای 7 دانشکده گوناگون است و با کامیابی به تربیت نیروی انسانی دلسوز و مدبر ادامه می دهد . این دانشگاه در کنکور سال 95-96 در نیمسال نخست 50 دانشجو پذیرش کرده است که نیمی از هنگام ها آقا و نیمی دیگر خانم هستند . محدوده رتبه قبولی پرستاری دانشگاه دولتی قم در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 7700 و در منطقه 2 حدود 13100 و در منطقه 3 حدود 6500 بوده است. در این نوشتار رتبه و کارنامه قبولی رشته پرستاری دانشگاه دولتی قم در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد نام نویسی کنکور 96 را دارند از همین اکنون برنامه ریزی کنکور 96 را با همه قوا مخصوصا در دوران جشن و با برنامه ریزی کنکوری در جشن نوروز شناخت بیشتری در باره رتبه قبولی رشته پرستاری در گزینش رشته 96 انجام دهند . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته پرستاری پیشنهاد می کنیم شناسایی رشته پرستاری را مطالعه کنید .برای گزینش رشته مجازی و نگریستن آمار همه قبولی های پرستاری نیز می توانید از نرم افزار گزینش رشته هیوا کاربرد کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در گزینش رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های گوناگون را در نرم افزار گزینش رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید. ” میانگین 60 درصد همگانی = قبولی در رشته پرستاری دانشگاه دولتی قم “ [ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]


تاریخ باز نشر :
زمان : حدود 9 روز پیش
بازنشر شده توسط : - bestofday
لینک ثابت مطلب :
امتیاز از 1 تا 5 : 4
تعداد بازدید : 2

موضوع مطلب :

پزشکی و سلامت

- |

تهرانbestofday

بیوگرافی حسین خواجه امیری (ایرج)


مجموعه: هنر و هنرمند زندگینامه حسین خواجه امیری ایرج حسین خواجه امیری 11دی 1311 در خالدآباد نطنز در خانواده‌ای هنرمند به گیتی آمد. پدربزرگش از خوانندگان بنام زمان ناصرالدین شاه بود و پدرش که از صدایی خوش و رسا برخوردار بود و رده می‌دانست مدت‌ها او را تحت آموزش خویش پیمان می‌دهد. حسین در همان زمان در مراسم تعزیه‌خوانی شرکت می‌کرد و نزد تعزیه‌خوانانی که رده و دستگاه می‌دانستند به یادگیری آواز پرداخت. حسین خواجه امیری ایرج وی پس از پایان تحصیلات ابتدایی به تهران رفت و در سال 1326 به مکتب ابوالحسن صبا راه یافت و دو سال پیاپی در حضور او دانسته‌های خویش را تکمیل کرد و بدست وی به رادیو ایران شناسایی شد. در هنگام جا به اجرای برنامه با ارکستر ابراهیم خان منصوری پرداخت. وی پس از مدتی به دانشکده افسری رفته و شب‌های آدینه که مرخصی داشته از ساعت 30/7 تا 8 در برنامه ارتش شرکت و با ارکستر محمد بهارلو به اجرای برنامه می‌پرداخت. در همان زمان به خاطر محدودیت‌های ارتش نام مستعار ایرج را که در اصل نام برادرش بود برای خود برگزید. حسین خواجه امیری ایرج ایرج در سال 1336 به دعوت داوود پیرنیا به برنامه گل‌ها راه یافت و در نخستین همکاری خود با این برنامه برگ سبز 43 را در مایهٔ شور-ابوعطا و با همکاری علی تجویدی و فرهنگ شریف و امیر ناصر گشایش خواند. از همان زمان همکاریش با برنامه گل‌ها ادامه یافت. ایرج علاوه بر اجرای برنامه‌های گوناگون رادیویی به اجرای ترانه و آواز برای فیلم‌های پارسی همت گماشت و بازیگران زیادی به لب‌خوانی ترانه‌های وی می‌پرداختند. نخستین فیلمی که ایرج در هنگام ترانه خواند فیلم روزنه امید به کارگردانی سردار ساکر هندی و ترانه‌ها از ساخته‌های جواد لشکری است. حسین خواجه امیری ایرج ایرج خواننده پرآوازه موسیقی با هنرمندان زیادی مانند: پرویز یاحقی اسدالله ملک جلیل شهناز فریدون حافظی فرهنگ شریف امیر ناصر افتتاح جهانگیر ملک حسن کسایی لطف الله مجد علی تجویدی رضا ورزنده منصور صارمی محمد موسوی احمد عبادی حسن ناهید انوشیروان روحانی همایون خرم حبیب الله بدیعی و بسیاری از نوازندگان و البته خوانندگان دیگر همکاری داشته و باره تایید و تحسین آن‌ها بوده است. حسین خواجه امیری ایرج و محمدرضا شجریان ایرج در 213 برنامه گل‌ها دربرگیرنده برگ سبز گلهای رنگارنگ شاخه گل گل‌های تازه برنامه اجرا کرده است. او افزون بر این در برنامه‌های رادیو ارتش ارکستر دانشجویان ارکستر محمد بهارلو ارکستر ابراهیم خان منصوری ارکستر عبدالله جهان پناه برنامه اجرا کرده است و برای 105 فیلم پارسی خوانده است و در سال‌های پس از انقلاب به ویژه دهه هفتاد و هشتاد بیش از ده آلبوم به بازار موسیقی عرضه کرده است. آلبوم داستان زندگی از او در بهار سال 91 به بازار موسیقی عرضه شد. علاوه بر هنگام فیلم مستندی در قالب لوح فشرده دی وی دی از زندگی و کارهای هنری ایرج با سرنویس پهلوان آواز اواخر سال 91 به بازار موسیقی عرضه شد. در اوایل شهریور 1392نیز مراسمی در تجلیل از سال ها زندگی هنری او با حضور بزرگانی چون محمدرضا شجریان و فرهنگ شریف در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد. مراسمی تجلیل از حسین خواجه امیری ایرج ایرج از خواننده‌های صاحب سبک ایران است و صدایش از معدود صداهای شش دانگ است؛ صدایی که بلندی و حجم هنگام طول و عرض بسیار بالاست و خواننده امکان اجرای محدوده صوتی بالایی را در نت‌های بسیاری دارد که خوانندگان معمولی از پس هنگام بر نمی‌آیند. او پدر احسان خواجه امیری خواننده و الیکا خواجه امیری نوازنده و استاد پیانو است. منبع:hamshahrionline.ir isna.ir  از دنیای هنر و هنرمندان بیشتر بدانید بیوگرافی بهنام صفوی +عکس بیوگرافی حسین ابلیس بیوگرافی رخشان بنی اعتماد بیوگرافی رضا پیشرو بیوگرافی زنده یاد جلیل شهناز یکی از سرشناس‌ترین نوازندگان تار و سه تار بیوگرافی شهاب رمضان+تصاویر شهاب رمضان [ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]


تاریخ باز نشر :
زمان : حدود 19 روز پیش
بازنشر شده توسط : - bestofday
لینک ثابت مطلب :
امتیاز از 1 تا 5 : 3
تعداد بازدید : 304

موضوع مطلب :

فرهنگی

- |

تهرانbestofday

شناسنامه دار شدن آسانسورهای تهران!


allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" width="640" height="360" > پایگاه خبری-تحلیلی فردا رئیس اتحادیه صنف بالابر از شناسنامه دار شدن آسانسورهای تهران خبر داد. شناسنامه دار شدن آسانسورهای تهران! ایمنی آسانسور,شناسنا لینک های دانلود: دانلود کیفیت 180p | دانلود کیفیت 270p | دانلود کیفیت 360p |


تاریخ باز نشر :
زمان : حدود 20 روز پیش
بازنشر شده توسط : - bestofday
لینک ثابت مطلب :
امتیاز از 1 تا 5 : 3
تعداد بازدید : 4

موضوع مطلب :

دانلود

- |

تهرانbestofday

آموزشگاه میرابی ارائه انواع خدمات آموزشی


آموزشگاه میرابی ارائه گونه ها خدمات آموزشی ارائه خدمات آموزشی برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی اختصاصی- مشاوره کنکور - مشاوره برای گزینش دبیرستان و مدرسه متناسب با استعداد و توانایی دانش آموز معرفی رایزن روان شناسی برای پریشانی در یادگیری شناسایی معلم خانم برای دانش آموزان ابتدایی و راهنمایی و دختر خانم ها شناسایی آموزگار خانم و آقا و اساتید کاربلد و پیشه ای برای همگی مقاطع تحصیلی و همگی دروس، تقویتی و کنکوری معرفی آموزگار پیشه ای کنکور برای دروس عربی، ادبیات فارسی، دینی و زبان انگلیسی ارسال جزوات آموزشی و جزوات نکته و آزمایش کنکوری شناسایی آموزگار خصوصی برای تدریس نرم افزارهای زیر انجام تمرین و پروژه های درسی به کمک نرم افزارهای Solid Works, 3D Max, Photoshop, Rhino, AutoCAD, Vector Works, Art Lntis, ICDL, Microsof Project و HYSYS, Aspen, MATLAB, Cadence, ADS, AWR, HSFSS, Hspice MATLAB, ETAP, DigSilent, PSCAD, CYME, NEPLAN, PLS CADD, Autocad electrical, EPLAN, Dialux, calculux- Adams, MasterCam,CAM softwares, CAD softwares, Visual Nastran, Catia, Mathematic, Maple, TopSolid design Pro, ABAQUS, Pro/Engineer, Mechanical Desktop, Mold Flow, Ansys - Abaqus - MSC Adams - Working Model 2D - SimWise 4D - CosmosMotion - Visual Nastran - LS-DYNA - Ansys Autodyn - Comsol , Multiphysics - MSC Patran - Algor (FEM) - Adina CosmosWorks - Nisa, Fluent Gambit- Open Foam - Ansys CFX - Catia - NX (Unigraphics), Pro/Engineer - SolidWorks - Autodesk inventor - PDMS - PDS - AutoPlant - EES - Thermoflow Aspen B-Jac - Aspen HTFS -PowerMill - MasterCAM - SurfCAM - SAP - SAFE - Etabs - ArchiCAD - Tekla Structures /XSteel - FLAC -Ggeostudio - Ansys CivilFEM - Surfer - Plaxis - Robot Millennium - Staad Pro - Epanet - flow master - MSK Channel Flow 3D - HECRAS شناسایی آموزگار زبانهای بیگانه ( انگلیسی، آلمانی، فرانسه، عربی، روسی، چینی، ژاپنی، ارمنی، ترکی استانبولی) رفع خرده و حل مسائل ریاضی، فیزیک و شیمی- حل نمونه سوالات آزمون ورودی مدارس برتر- حل نمونه سوالات آزمون سنجه و IMC کلاسهای خصوصی و گروهی آمادگی برای آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان (تیزهوشان) و مدارس نمونه دولتی ، هیات امنائی و ممتاز تهران کلاس خصوصی آمادگی برای کنکور سراسری ( کلاسهای نکته و تست) کلاسهای خصوصی و گروهی آمادگی برای المپیادهای دانش آموزی ریاضی، فیزیک و رایانه (مرحله نخست و دوم) آمادگی برای مسابقات ریاضی IMC, International Math Competition - آزمون پیشرفت ریاضی سنجه کلاسهای رفع خرده شب آزمون - آمادگی برای آزمون نهائی- تدریس چکیده درس و حل نمونه سوال آمادگی برای آزمونهای ورودی دانشگاههای اروپا - ایتالیا politest ، پلی تکنیک میلان، آزمون TOL ، روسیه و امریکای شمالی GRE, GMAT و آزمون YOS ترکیه کلاس تقویتی در درازا ترم و رفع خرده برای امتحانات آمادگی برای آزمونهای سراسری، کاردانی، کاردانی به کارشناسی(کارشناسی ناپیوسته)، کارشناسی بزرگتر و دکتری


تاریخ باز نشر :
زمان : حدود 20 روز پیش
بازنشر شده توسط : - bestofday
لینک ثابت مطلب :
امتیاز از 1 تا 5 : 5
تعداد بازدید : 3

موضوع مطلب :

ورزشی

-

فناوری

-

فرهنگی

-

علمی و درسی

- |

تهرانbestofday

پاورپوينت بررسي بيمارستان و اورژانس رسول اکرم(ص) تهران


پاورپوینت بررسی بیمارستان و اورژانس فرستاده اکرم(ص) تهران


تاریخ باز نشر :
زمان : حدود 20 روز پیش
بازنشر شده توسط : - bestofday
لینک ثابت مطلب :
امتیاز از 1 تا 5 : 3
تعداد بازدید : 2

موضوع مطلب :

گوناگون

- |

تهرانbestofday

پاورپوينت بررسي بيمارستان بهمن تهران


پاورپوینت بررسی بیمارستان بهمن تهران


تاریخ باز نشر :
زمان : حدود 20 روز پیش
بازنشر شده توسط : - bestofday
لینک ثابت مطلب :
امتیاز از 1 تا 5 : 4
تعداد بازدید : 5

موضوع مطلب :

گوناگون

- |

تهرانbestofday

پنجمین کارگاه مدیریت مجتمع تجاری: "فودکورت (طراحی، راه اندازی، بهره برداری و مدیریت")


پنجمین کارگاه مدیریت مجتمع تجاری: "فودکورت (طراحی، راه اندازی، بهره برداری و مدیریت") در تاریخ ١٤و١٥بهمن ماه (پنجشنبه و جمعه) برگزار میگردد. مزایای کارگاه آموزشی: - مدرس: پدیدآورنده ١٤جلد کتاب با جستار مدیریت مجتمع تجاری و راه اندازی و مدیریت فست فود و فودکورت - سوق، ماهنامه ویژه مجتمع های تجاری و صنعت خرده فروشی ایران، پشتیبان برگزاری کارگاه آموزشی و پوشش برگزاری در شماره اسفند ماه - تخفیف ٢٠ درصدی حضور در سمینار برای خریداران کتاب " راهنمای جامع راه اندازی و مدیریت فست فود در ایران" - آموزش طی ٢روز فشرده از صبح تا شب - امکان حضور دلبستگی مندان از شهرهایی که امکان ماندن طولانی در تهران را ندارند. - با توجه به کار و بار بسیار دلبستگی مندان به حضور در این دوره ها، دوره فشرده بهترین گزینه می باشد. تعهدات برگزارکننده: - ارائه گواهینامه جهانی (دو زبانه) به شرکت کنندگان - ارائه پکیج آموزشی - پذیرایی میان وعده و ناهار - شهریه: ٩٧٥ هزار تومان تلفن ثبت نام:*****8 تلگرام:***** نام نویسی آنلاین: www.Mall-Books.ir کانال تلگرام: http://telegram.me/ParizadCo


تاریخ باز نشر :
زمان : حدود 20 روز پیش
بازنشر شده توسط : - bestofday
لینک ثابت مطلب :
امتیاز از 1 تا 5 : 3
تعداد بازدید : 3

موضوع مطلب :

گوناگون

- |

تهرانbestofday

باربری نیاوران - اتوبار تهران


باربری نیاوران با سرویس ویژه و پرسنل کارآزموده باربری شرکت ترابری و باربری تهران اقدام به ارائه سرویس ویژه در محدوده نیاوران مینماید. کلیه ساکنان منطقه نیاوران با یک تماس از خدمات باربری خوشنودی بخشی برخوردار خواهند شد . هدف ما آرامش گمان مشتریان عزیز میباشد. [ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]


تاریخ باز نشر :
زمان : حدود 20 روز پیش
بازنشر شده توسط : - bestofday
لینک ثابت مطلب :
امتیاز از 1 تا 5 : 3
تعداد بازدید : 2

موضوع مطلب :

پزشکی و سلامت

- |

تهرانbestofday

باربری نیاوران - اتوبار تهران


باربری نیاوران با سرویس ویژه و پرسنل کارآزموده باربری شرکت ترابری و باربری تهران اقدام به ارائه سرویس ویژه در محدوده نیاوران مینماید. کلیه ساکنان منطقه نیاوران با یک تماس از خدمات باربری خوشنودی بخشی برخوردار خواهند شد . هدف ما آرامش گمان مشتریان عزیز میباشد. [ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]


تاریخ باز نشر :
زمان : حدود 20 روز پیش
بازنشر شده توسط : - bestofday
لینک ثابت مطلب :
امتیاز از 1 تا 5 : 4
تعداد بازدید : 1

موضوع مطلب :

پزشکی و سلامت

- |

تهرانbestofday

باربری ولنجک - اتوبار تهران


باربری گیشا با سرویس ویژه و پرسنل کارآزموده باربری شرکت ترابری و باربری تهران اقدام به ارائه سرویس ویژه در محدوده گیشا مینماید. کلیه ساکنان منطقه گیشا با یک تماس از خدمات باربری خوشنودی بخشی برخوردار خواهند شد . هدف ما آرامش گمان مشتریان عزیز میباشد. [ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]


تاریخ باز نشر :
زمان : حدود 20 روز پیش
بازنشر شده توسط : - bestofday
لینک ثابت مطلب :
امتیاز از 1 تا 5 : 4
تعداد بازدید : 1

موضوع مطلب :

پزشکی و سلامت

- |

تهرانbestofday

اتوبار گیشا - باربری تهران


باربری گیشا با سرویس ویژه و پرسنل کارآزموده باربری شرکت ترابری و باربری تهران اقدام به ارائه سرویس ویژه در محدوده گیشا مینماید. کلیه ساکنان منطقه گیشا با یک تماس از خدمات باربری خوشنودی بخشی برخوردار خواهند شد . هدف ما آرامش گمان مشتریان عزیز میباشد. [ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]


تاریخ باز نشر :
زمان : حدود 20 روز پیش
بازنشر شده توسط : - bestofday
لینک ثابت مطلب :
امتیاز از 1 تا 5 : 5
تعداد بازدید : 0

موضوع مطلب :

پزشکی و سلامت

- |

تهرانbestofday

اتوبار گیشا - باربری تهران


باربری گیشا با سرویس ویژه و پرسنل کارآزموده باربری شرکت ترابری و باربری تهران اقدام به ارائه سرویس ویژه در محدوده گیشا مینماید. کلیه ساکنان منطقه گیشا با یک تماس از خدمات باربری خوشنودی بخشی برخوردار خواهند شد . هدف ما آرامش گمان مشتریان عزیز میباشد. [ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]


تاریخ باز نشر :
زمان : حدود 20 روز پیش
بازنشر شده توسط : - bestofday
لینک ثابت مطلب :
امتیاز از 1 تا 5 : 5
تعداد بازدید : 1

موضوع مطلب :

پزشکی و سلامت

- |

تهرانbestofday

باربری پاسداران - اتوبار تهران


باربری پاسداران با سرویس ویژه و پرسنل کارآزموده باربری شرکت ترابری و باربری تهران اقدام به ارائه سرویس ویژه در محدوده پاسداران مینماید. کلیه ساکنان منطقه پاسداران با یک تماس از خدمات باربری خوشنودی بخشی برخوردار خواهند شد . هدف ما آرامش گمان مشتریان عزیز میباشد. [ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]


تاریخ باز نشر :
زمان : حدود 20 روز پیش
بازنشر شده توسط : - bestofday
لینک ثابت مطلب :
امتیاز از 1 تا 5 : 3
تعداد بازدید : 0

موضوع مطلب :

پزشکی و سلامت

- |

تهرانbestofday

باربری پاسداران - اتوبار تهران


باربری پاسداران با سرویس ویژه و پرسنل کارآزموده باربری شرکت ترابری و باربری تهران اقدام به ارائه سرویس ویژه در محدوده پاسداران مینماید. کلیه ساکنان منطقه پاسداران با یک تماس از خدمات باربری خوشنودی بخشی برخوردار خواهند شد . هدف ما آرامش گمان مشتریان عزیز میباشد. [ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]


تاریخ باز نشر :
زمان : حدود 20 روز پیش
بازنشر شده توسط : - bestofday
لینک ثابت مطلب :
امتیاز از 1 تا 5 : 3
تعداد بازدید : 2

موضوع مطلب :

پزشکی و سلامت

- |

تهرانbestofday

باربری پاسداران - اتوبار تهران


باربری پاسداران با سرویس ویژه و پرسنل کارآزموده باربری شرکت ترابری و باربری تهران اقدام به ارائه سرویس ویژه در محدوده پاسداران مینماید. کلیه ساکنان منطقه پاسداران با یک تماس از خدمات باربری خوشنودی بخشی برخوردار خواهند شد . هدف ما آرامش گمان مشتریان عزیز میباشد. [ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]


تاریخ باز نشر :
زمان : حدود 20 روز پیش
بازنشر شده توسط : - bestofday
لینک ثابت مطلب :
امتیاز از 1 تا 5 : 4
تعداد بازدید : 0

موضوع مطلب :

پزشکی و سلامت

- |

تهران
copyright © 2017 by www.BestOfDay.ir
خانه | خبر خوان | آب و هوا و اوقات شرعی | فایل یاب | ویدئو کلیپ | فروشگاه | وبلاگ خوان | درباره ما | دانلود نرم افزار
آخرین کلمات جستجو شده توسط کاربران گوگل
دانلود آهنگ گوزل الله از ابرو گوندش دانلود آهنگ خارجی لتس گو باربی اهنگ های محلی از کرامت باقری دانلود دکلمه بانو از رضا پیربادیان جواب جدولانه85 هک مجیک راش دانلود دکلمه بانو از رضا پیربادیان مسعود جلیلیان ای خدا خارت بکی دانلود آهنگ مهدی اصلانی خداوندا خداوندا تویی پناه بی پناهان دانلود آهنگ مموری ولی دانلود صوتی دکلمه بانو از خودت دست نکش فرکانس شبکه کره ای با زیرنویس فارسی دانلود اهنگ قدیمیامشب دل من.هوس رطب کرده قیامت از ابی هک بازی خلیج جنگ دانلود رمان سنگ هم خواهد شکست ۰۹۹۰ مال کجاست بانو از خودت دست نکش دانلود دکلمه دانلود صدای طرقه دانلود سرود معلم ای فروغ جاودانی با لینک مستقیم دانلود سرود معلم ای فروغ جاودانی با لینک مستقیم دانلود آهنگ دنیا رو گشتم مثل تو نبود عزیزم سوپر کده تلگرام دانلود اهنگ عربی دختروپسر السلام علیکم وعلیکم سلام طرز تهیه فیلادلفیا مرغ و گوشت دانلود آهنگ پروردگار یوسف تنها درون چاه دانلود اهنگ بیس ای لاو یو اهنگ ولووله اهنگ پلی بوی ولووله دانلود مجانی یا رایگان بازی دزد بی مزد ۶ ولووله دانلود موزیک ویدیو hadise بنام dum tek tek متن آهنگ run up از ice cube دانلود آهنگهای خمار قدیموا دانلود آهنگهای خمار قدیموا پاسخنامه کتاب کار جویا مجد هشتم آهنگ دانلود سرود مابچه های ایران فرزندخاش شیران آهنگ دانلود سرود مابچه های ایران فرزندخاش شیران دانلود اهنگ حیران معین دانلود رایگان کتاب کنز الیهود متن آهنگ run up از the game