بهترین های روز

بهترین های روز


سرگرمی و دانستنی های فراوان به همراه کلیپ های روز و مطالب وبلاگهای فارسی با به روز رسانی خودکار

Key_points_for_promoting_music_projects_www_bestofday_ir موسیقی » آهنگسازی و تنظیم

نکات کلیدی برای ارتقا سطح پروژه های آهنگسازی


20 نکته موثر و کلیدی برای ارتقای پروژه های آهنگسازی شما برای هر چه بهتر شدن کیفیت پروژه آهنگسازی
۱-یکی از مهمترین قسمت های هر پروژه ای درامز است، زمان زیادی را صرف بهینه کردن قسمت های مختلف و تنظیم دقیق هر یک از آنها کنید.

۲- از پریست ها و تمپلیت های آماده نرم افزار خود استفاده کنید، ایده های بسیار زیادی از آنها خواهید گرفت.

۳- رنگ صحیح هر لاین را بدانید و از آن برای مرتب کردن و ارتباط بیشتر با پروژه استفاده کنید.

۴- حتما نسخه های مختلف از پروژه را ذخیره کنید، بدون شک به آنها نیاز پیدا خواهید کرد.

۵- در استفاده از Side Chain به اندازه کافی حرفه ای شوید, این تکنیک یکی از بهترین روش های نمایش بهتر صداهایی مانند پد و ... است

۶- شاید بد نباشد که گاهی اوقات به جای تفکیک کامل صداها، Layer کردن آنها را امتحان کنید.

۷- قبل از اینکه به سراغ اکولایزر بروید، تنظیمات و توییک های خود سینتی سایزری که از آن استقاده می کنید را امتحان کنید.

۸- صداهای مخصوص به خودتان را داشته باشید! این صداها امضای شما بر روی پروژه هستند، دقیقا همان صداهایی که افراد با شنیدن آنها حتی متوجه تولید کننده اثر می شوند.

۹- برای بالا بردن دانش خود در زمینه صدا و میکس، حتما از منابع معتبر و قابل اعتماد استفاده کنید، بدون دانش کافی زمان و ایده های زیادی را از دست می دهید.

۱۰- چک نکردن سیگنال صوتی از جمله مواردی است که به راحتی و بدون اینکه متوجه شوید، میکس شما را دچار مشکل می کند. مثلا هنگام Layer کردن kick و یک ساز دیگر مطمین شوید که شکل موج صوتی آنها یکسان است.

۱۶- هیچ کس به دنبال Distort شدن ترک های پروژه نیست، اما Distortion یکی از بهترین ابزارها برای گرما بخشیدن به ترک ها و همچنین بهترین تکنیک برای افزودن هارمونی و جلوه بیشتر به لاین هایی مانند گیتار بیس است.

۱۷- اگر صدایی که به دنبال آن می گردید را نمی توانید در نرم افزارها و پلاگین ها پیدا کنید، خودتان به سمپل گیری از صداهای مورد علاقه تان بپردازید.

۱۸- استفاده از سازهای آکوستیکی را در کنار پلاگین ها فراموش نکنید! گاهی اوقات حتی ضبط یک ترک از سازهایی مانند گیتار، درامز، پرکاشن و ... می تواند این حس را در شنونده ایجاد کند که شاید تمام پروژه توسط سازهای واقعی تولید شده است.

۱۹- به دلیل وجود ابزارها و امکانات زیادی که در تمامی نرم افزاها وجود دارد، هر فردی سبک و روش خود را در استفاده از این ابزارها دارد، بنابراین سبک و روش خود را پیدا کنید و نگران تفاوت روش های استفاده از نرم افزار نباشید.

۲۰- بر اساس نکته شماره ۸ ، یکی از کلیدی ترین امضاهای شما بر روی پروژه روش میکس شما بر روی درامز است، زمان زیادی را صرف رسیدن به بهترین صدایی که می توانید از میکس درامز بگیرید بکنید. شاید بد نباشد که این صدا تبدیل به امضای شما بر روی پروژه شود.


تاریخ انتشار :

نویسنده :
رسانه انتشار : www.bestofday.ir
لینک ثابت :
امتیاز 4.0     از 1 تا 5
تعداد بازدید : 4508

# # # # # # # # # # #

دانلودویدمیت آهنگ عربی هیو سوریه آهنگ عربی هیو سوریه آهنگ عربی هیو سوریه آهنگ عربی هیو سوریه